Nasz serwis używa plików cookies. Klikając Akceptuję lub korzystając dalej z serwisu, wyrażają Państwo zgodę na politykę prywatności i cookies LUKOIL.
 

Złów rabaty na stacjach Lukoil!

2017-04-18
Od 17 kwietnia do 16 lipca na wszystkich stacjach sieci LUKOIL rozpocznie się nowa promocja. Tym razem na klientów sieci czekają atrakcyjne rabaty na akcesoria wędkarskie takich marek jak SHIMANO, RAPALA, BLUE FOX, itd. Za każde 25 zł wydane na stacji LUKOIL, klienci otrzymają specjalne naklejki. Zebranie 5, 10 lub 15 naklejek, uprawnia do zakupu wybranego produktu z rabatem nawet do 61%!
 
Od 17 kwietnia klienci dokonujący zakupów na stacjach sieci LUKOIL mogą odebrać specjalne naklejki. Uprawniają one do rabatu na wybrane akcesoria wędkarskie takich firm jak SHIMANO, RAPALA czy BLUE FOX. Naklejkę otrzymuje się za zrobienie zakupów za minimum 25 zł lub wielokrotność (2 naklejki za wydane 50 zł, 3 naklejki za wydane 75 zł itd.)  Otrzymaną przy kasie nalepkę klienci powinni umieścić na karcie kolekcjonerskiej, która dostępna jest na każdej stacji. Po zebraniu 5, 10 lub 15 naklejek można kupić wybrany produkt nawet z 61% rabatem! Akcesoria można odebrać do 16 lipca na wszystkich stacjach LUKOIL w całym kraju.

Co znajdziemy na stacji LUKOIL? W ofercie promocyjnej dostępne są: szczypce RAPALA, nóż do filetowania RAPALA, obrotówki BLUE FOX, woblery RAPALA, kołowrotki SHIMANO, linki Sufix oraz wędki SHIMANO.

Obecnie RAPALA jest wiodącą marką w świecie połowów i akcesoriów wędkarskich. Firma zawsze wykazuje niezawodność i gwarantuje wysoką jakość swoich produktów.

Marka SHIMANO precyzyjnie krok po kroku tworzy swoje produkty. Efektem tej precyzyjności jest ich innowacyjność, jakość i niezawodność. Znana na całym świecie firma SHIMANO podnosi poprzeczkę i przekracza granice technologii i kreatywności tworząc coraz to nowe rozwiązania. Nie ma znaczenia, czy jesteś profesjonalistą czy amatorem, przekonaj się, że wędkarstwo jest jedną z najprzyjemniejszych rzeczy na świecie! Oderwij się od pracy, codzienności, spędź czas na łonie natury. Wszystko to umożliwi Ci nowa promocja na stacjach Lukoil.


Lista stacji objętych promocją

Regulamin akcji lojalnościowej SHIMANO & RAPALA