Nasz serwis używa plików cookies. Klikając Akceptuję lub korzystając dalej z serwisu, wyrażają Państwo zgodę na politykę prywatności i cookies LUKOIL.
 
 

AMIC POLSKA - aktualności

Aktualności

Od 1 sierpnia do 15 października na wszystkich stacjach sieci LUKOIL rozpocznie się nowa promocja z atrakcyjnymi rabatami na akcesoria kuchenne Fiskars.
 Za każde 25 zł wydane na stacji LUKOIL, klienci otrzymają specjalne naklejki. Zebranie 5,10 lub 15 naklejek, uprawnia do zakupu wybranego produktu z rabatem do 50%!

Od 12 czerwca do 31 sierpnia na wszystkich stacjach sieci LUKOIL rozpocznie się nowa promocja z atrakcyjnymi rabatami na plecaki marki Seaberg.
Za każde 25 zł wydane na stacji LUKOIL, klienci otrzymają specjalne naklejki. Zebranie 5 lub 10 naklejek, uprawnia do zakupu wybranego produktu z rabatem do 50%!
Od 17 kwietnia do 16 lipca na wszystkich stacjach sieci LUKOIL rozpocznie się nowa promocja. Tym razem na klientów sieci czekają atrakcyjne rabaty na akcesoria wędkarskie takich marek jak SHIMANO, RAPALA, BLUE FOX, itd. Za każde 25 zł wydane na stacji LUKOIL, klienci otrzymają specjalne naklejki. Zebranie 5, 10 lub 15 naklejek, uprawnia do zakupu wybranego produktu z rabatem nawet do 61%!
Od 21 listopada do 5 marca na wszystkich stacjach sieci LUKOIL trwa nowa promocja. Tym razem na klientów sieci czekają atrakcyjne rabaty na produkty marki Hitex. Za każde 25 zł wydane na stacji LUKOIL, klienci otrzymają specjalne naklejki. Zebranie 10 naklejek, uprawnia do zakupu wybranego produktu z rabatem nawet do 60%!

Pod hasłem „Weź paragon ze sobą” w całym kraju rusza ogólnopolska kampania informacyjna Ministerstwa Finansów. Akcja ma uświadomić Polakom z czym wiąże się niewydawanie paragonów fiskalnych na stacjach paliwowych i niezabieranie ich ze sobą, kiedy je otrzymują. Kampania prowadzona będzie od września do listopada 2016 roku.
Od 5 sierpnia do 13 listopada na wszystkich stacjach sieci LUKOIL trwa nowa promocja. Tym razem na klientów sieci czekają atrakcyjne rabaty na produkty Berlinger Haus, idealne dla wszystkich pasjonatów gotowania. Za każde 25 zł wydane na stacji LUKOIL, klienci otrzymają specjalne naklejki. Zebranie 10, 15 lub 20 naklejek, uprawnia do zakupu wybranego produktu z rabatem nawet do 60%!
Chcesz poprawić osiągi samochodu i zapewnić mu lepszą ochronę każdego dnia? Teraz jest to możliwe dzięki nowym paliwom LUKOIL. Sieć przygotowała dla Ciebie innowacyjne paliwa klasy Premium –Ecto Plus i Ecto Diesel. Nowe produkty wzbogacone o dodatki myjące i smarne, pomogą chronić silnik Twojego samochodu. To nie wszystko! Nowa formuła sprawi, że teraz w 100% wykorzystasz moc swojego silnika.
 
29 stycznia startuje „Przesiądź się na kartę!” – loteria, której Partnerem jest sieć stacji LUKOIL. W akcji do wygrania są 42 samochody Ford Focus i 168 tabletów Apple. Żeby wygrać jedną z nagród, wystarczy w okresie od 29 stycznia do 12 marca zapłacić kartą VISA lub MasterCard za zakupy na stacji LUKOIL i zarejestrować dowód transakcji kartą na stronie zakupybezgotowki.pl.
Rusza nowa promocja na stacjach LUKOIL. W ramach kampanii „Zdrowe gotowanie jest proste!”, każdy klient stacji będzie miał możliwość zakupu zestawu noży kuchennych Berlinger Haus z 61% rabatem. Promocja będzie trwała do 31 stycznia 2016 roku.
Na stacjach LUKOIL, wyposażonych w nowoczesne  automyjnie  SOFTECS, po raz kolejny rozpoczyna się interesująca promocja. Kierowcy, dla których nienaganna czystość ich  samochodów oraz właściwe zabezpieczenie lakieru mają  szczególne  znaczenie, już od 2 listopada będą  mogli   skorzystać   z nowej oferty specjalnej:  najbardziej zaawansowany program Symfonia dostępny będzie z atrakcyjnym rabatem!
Już od 17 sierpnia każdy, kto skorzysta z usług myjni Softecs na jednej z wybranych stacji LUKOIL, otrzyma kupon upoważniający do 25% rabatu na program BONUS KWARTET. Kupon będzie ważny przez 14 dni, do wykorzystania przy następnym myciu na stacji LUKOIL.
Sponsorowana przez Lukoil Klaudia Bułgakow zajęła drugie miejsce podczas drugich zawodów zaliczanych do Paralotniowego Pucharu Świata. Zawody rozgrywane były w Portugalii. To drugie podium Polki w tym sezonie - w kwietniu wygrała klasyfikację kobiecą w Brazylii.
Chcesz przewieźć większy ładunek, a nie masz odpowiednio dużego auta lub własnej przyczepy? Teraz wystarczy udać się na stację LUKOIL, by wypożyczyć przyczepę.