Nasz serwis używa plików cookies. Klikając Akceptuję lub korzystając dalej z serwisu, wyrażają Państwo zgodę na politykę prywatności i cookies LUKOIL.
 

Obudź swoje auto nowymi paliwami Premium!

2016-04-25
Chcesz poprawić osiągi samochodu i zapewnić mu lepszą ochronę każdego dnia? Teraz jest to możliwe dzięki nowym paliwom LUKOIL. Sieć przygotowała dla Ciebie innowacyjne paliwa klasy Premium –Ecto Plus i Ecto Diesel. Nowe produkty wzbogacone o dodatki myjące i smarne, pomogą chronić silnik Twojego samochodu. To nie wszystko! Nowa formuła sprawi, że teraz w 100% wykorzystasz moc swojego silnika.
 
 
Już od marca 2016 na wybranych stacjach LUKOIL zatankujesz paliwa klasy Premium. Benzyna Ecto Plus i olej napędowy Ecto Diesel zostały stworzone by, silnik Twojego samochodu dostał zastrzyk mocy. Innowacyjne składniki, jakie zastosowano w nowych produktach, sprawią, że jazda stanie się jeszcze większą przyjemnością, a Ty odkryjesz zupełnie nowe możliwości Twojego auta. 

Paliwa Ecto to nie tylko większa moc, ale także lepsza ochrona silnika w trakcie jazdy. Czystsze silniki są bardziej wydajne, dlatego specjalnie dobrane składniki chronią wtryski przed osadzaniem się nagaru i pomagają usunąć już nagromadzony. Nowe paliwa zawierają więcej środka zmniejszającego tarcie, dzięki czemu silnik będzie pracował wydajniej, a poszczególne elementy będą bardziej odporne na zużycie. Zobaczysz, że Twój silnik może pracować efektywniej, przy niższym spalaniu paliwa.

Benzyna Ecto Plus i olej napędowy Ecto Diesel to najbardziej zaawansowane technologicznie paliwa na stacjach LUKOIL. Przygotowane po to, by poprawiać osiągi silnika i zapewnić niezapomniane wrażenia z jazdy już od pierwszego tankowania. Marzysz o prędkości i lepszych osiągach Twojego samochodu? Zatankuj już dziś benzynę Ecto Plus lub olej napędowy Ecto Diesel i ciesz się jazdą
od pierwszego kilometra!

Stacje z ECTO